950428-8200-AR-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 950428-8200-AR-TP z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 950428-8200-AR-TP
Producent 3M
Opis CONN SOCKET 28POS 2MM R/A SMD
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number 950428-8200-AR-TP Producent 3M
Opis CONN SOCKET 28POS 2MM R/A SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4317 pcs Arkusz danych 9504xx-82x0-AR-xx
Kategoria Złącza, łączniki napięcie znamionowe 1000VDC
Zakończenie Solder Styl Board to Board
Seria 950 Rozstaw rzędów - łączenie 0.079" (2.00mm)
Pitch-Mating 0.079" (2.00mm) Opakowania Tube
Inne nazwy 0 00 51111 04568 8
DE500036111
S0 00 51111 04568 8
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 28 Rodzaj mocowania Surface Mount, Right Angle
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Różnicowa transmisja danych Thermoplastic Wysokość izolacji 0.193" (4.90mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 28 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold Aktualna ocena 1A