960260-8100-AR-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 960260-8100-AR-TP z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 960260-8100-AR-TP
Producent 3M
Opis CONN SOCKET 60POS 2ROW BRDMT SMD
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number 960260-8100-AR-TP Producent 3M
Opis CONN SOCKET 60POS 2ROW BRDMT SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4885 pcs Arkusz danych 960xxz-8100-AR-xx Series
Kategoria Złącza, łączniki napięcie znamionowe 1000VDC
Zakończenie Solder Styl Board to Board
Seria 960 Rozstaw rzędów - łączenie 0.100" (2.54mm)
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm) Opakowania Tube
Inne nazwy DE500060160
ZZ150353223
temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 60 Rodzaj mocowania Surface Mount, Right Angle
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Różnicowa transmisja danych Thermoplastic Wysokość izolacji 0.228" (5.80mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold Aktualna ocena 2A