Dom > Produkty > Złącza, łączniki > Złącza okrągłe > BU-10BMMA-LL7001
BU-10BMMA-LL7001
BU-10BMMA-LL7001
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup BU-10BMMA-LL7001 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number BU-10BMMA-LL7001
Producent Amphenol LTW
Opis CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
(w dolarach amerykańskich)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number BU-10BMMA-LL7001 Producent Amphenol LTW
Opis CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8976 pcs Arkusz danych BU-10BMMA-LL7001 Drawing
Kategoria Złącza, łączniki Zakończenie Solder Cup
Rozmiar osłony, MIL - Rozmiar osłony - Insert B
Materiał powłoki Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Wykończenie powłoki -
Seria Standard Opakowania Bulk
Inne nazwy 1754-1096 Orientacja Keyed
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba biegunów 10
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
cechy Backshell mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Aktualna ocena 2A