Dom > Produkty > Ochrona obwodu > Bezpieczniki > 0ADBP0250-RE
0ADBP0250-RE
0ADBP0250-RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 0ADBP0250-RE z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 0ADBP0250-RE
Producent Bel
Opis FUSE CERM 250MA 1000V AXL
(w dolarach amerykańskich)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number 0ADBP0250-RE Producent Bel
Opis FUSE CERM 250MA 1000V AXL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 39699 pcs Arkusz danych 0ADBC, 0ADBP Series Datasheet
Kategoria Ochrona obwodu Napięcie znamionowe - DC 1kV
Napięcie znamionowe - AC 1kV Rozmiar / Wymiar 0.266" Dia x 1.292" H (6.76mm x 32.82mm)
Seria 0ADBP Czas odpowiedzi Fast
Opakowania Bulk Package / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Inne nazwy 507-2185 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 0.009 Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Ceramic
Odporność na zimno DC 2.755 Ohms Aktualna ocena 250mA