Dom > Produkty > Optoelektronika > Diody LED - wskaźniki obwodów, tablice, paski świe > LTM1205GC
LTM1205GC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup LTM1205GC z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number LTM1205GC
Producent Bivar, Inc.
Opis LED ASSY VERT 0.12" 5MM GRN CLR
(w dolarach amerykańskich)
100 pcs
Product parameter
Part Number LTM1205GC Producent Bivar, Inc.
Opis LED ASSY VERT 0.12" 5MM GRN CLR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 122272 pcs Arkusz danych LTMzzz5xx
Kategoria Optoelektronika Długość fali - Szczyt 568nm
napięcie znamionowe 2.1V Kąt widzenia 35°
Seria LTM Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela ocena 40mcd Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Typ obiektywu Clear Lens Style / rozmiar Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis LED Circuit Board Indicator Single Green Clear 2.1V 30mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4
Aktualny, bieżący 30mA Konfiguracja Single