Dom > Produkty > Potencjometry, rezystory zmienne > Potencjometry Trimmerów > RT26C2W200
RT26C2W200
RT26C2W200
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RT26C2W200 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RT26C2W200
Producent Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 20 OHM 0.25W PC PIN TOP
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number RT26C2W200 Producent Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 20 OHM 0.25W PC PIN TOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5588 pcs Arkusz danych
Kategoria Potencjometry, rezystory zmienne Tolerancja ±5%
Termination Style PC Pins Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Rozmiar / Wymiar Rectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.250" H (6.35mm x 4.32mm x 6.35mm) Seria Trimpot® RT26 - Sealed
Materiał rezystancyjne Wirewound Tryb panel 20 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tube
Liczba zwojów 11 Rodzaj mocowania Through Hole
szczegółowy opis 20 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 11 Turn Top Adjustment Typ regulacji Top Adjustment