Dom > Produkty > Potencjometry, rezystory zmienne > Potencjometry drgań > 252B124A60TB
252B124A60TB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 252B124A60TB z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 252B124A60TB
Producent CTS Electronic Components
Opis JOYSTICK 120K OHM 2 AXIS TH
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number 252B124A60TB Producent CTS Electronic Components
Opis JOYSTICK 120K OHM 2 AXIS TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3994 pcs Arkusz danych 252 Series
Kategoria Potencjometry, rezystory zmienne Tolerancja ±10%
Rozmiar / Wymiar Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.957" H (20.70mm x 20.50mm x 24.30mm) Seria 252
Kąt obrotu 60° Tryb panel 120 kOhms
Moc (W) 0.0125W Opakowania Bulk
Rodzaj mocowania Through Hole Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis 2 with Switch(s) Axis 120 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 60° 0.0125W 2 with Switch(s)