Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Kryształy > 407F35D029M4912
407F35D029M4912
407F35D029M4912
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 407F35D029M4912 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 407F35D029M4912
Producent CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 29.4912MHZ 18PF SMD
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 407F35D029M4912 Producent CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 29.4912MHZ 18PF SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 99533 pcs Arkusz danych 407 Series Datasheet
Kategoria Kryształy, oscylatory, rezonatory Rodzaj MHz Crystal
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria 407
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead temperatura robocza -20°C ~ 70°C
Tryb pracy Fundamental Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
pojemność obciążenia 18pF Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.051" (1.30mm) częstotliwość Tolerancja ±30ppm
Stabilność częstotliwości ±50ppm Częstotliwość 29.4912MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms szczegółowy opis 29.4912MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead