Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Oscylatory > 520R15CA40M0000
520R15CA40M0000
520R15CA40M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 520R15CA40M0000 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 520R15CA40M0000
Producent CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 40.000MHZ CSNWV SMD
(w dolarach amerykańskich)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 520R15CA40M0000 Producent CTS Electronic Components
Opis OSC VCTCXO 40.000MHZ CSNWV SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58094 pcs Arkusz danych 520 SeriesFrequency Code Table
Kategoria Kryształy, oscylatory, rezonatory Napięcie - Dostawa 3V
Rodzaj VCTCXO Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Seria 520 oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 4-SMD, No Lead
Wydajność Clipped Sine Wave temperatura robocza -20°C ~ 70°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.032" (0.80mm) Funkcjonować -
Stabilność częstotliwości ±1.5ppm Częstotliwość 40MHz
szczegółowy opis 40MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 2.5mA