DPD090010-Z6N-SZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup DPD090010-Z6N-SZ z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number DPD090010-Z6N-SZ
Producent CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADPTR 9V 900MW
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number DPD090010-Z6N-SZ Producent CUI, Inc.
Opis AC/DC WALL MOUNT ADPTR 9V 900MW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5633 pcs Arkusz danych DPD090010-P1-SZ
Kategoria Zasilacze - zewnętrzne / wewnętrzne (Off-Board) Waga -
Napięcie - Wyjście 9V Napięcie - Wejście 120VAC
Rozmiar / Wymiar 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm) Seria -
Region Wykorzystywane North America Moc (W) 900mW
Polaryzacja Negative Center Złącze wyjściowe Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Inne nazwy DPD090010Z6NSZ temperatura robocza -
Brak poboru mocy obciążenia - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ wejścia Fixed Blade Złącze wejściowe NEMA 1-15P
Formularz Wall Mount Wydajność -
szczegółowy opis 9V 900mW AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Obecny - Wyjście (Max) 100mA
Długość przewodu 72" (1.83m) Zatwierdzenia -