Dom > Produkty > Złącza, łączniki > Złącza D-Sub > DDMAMT78SNM-F225
DDMAMT78SNM-F225
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup DDMAMT78SNM-F225 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number DDMAMT78SNM-F225
Producent Cannon
Opis CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
In Stock 930 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Part Number DDMAMT78SNM-F225 Producent Cannon
Opis CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 930 pcs Arkusz danych
Kategoria Złącza, łączniki wire Gauge -
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Rozmiar osłony, Układ Connector 5 (DD, D) High Density Shell Materiał, wykończenie Stainless Steel
Seria 24308-Style, D*MAM Opakowania Bulk
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 4
Liczba biegunów 78 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal