Dom > Produkty > Złącza, łączniki > Złącza okrągłe - obudowy > KJB0T25F61BE
KJB0T25F61BE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup KJB0T25F61BE z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number KJB0T25F61BE
Producent Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number KJB0T25F61BE Producent Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5731 pcs Arkusz danych
Kategoria Złącza, łączniki Rodzaj For Female Sockets
Zastawianie Unshielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 25-61 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Electroless Nickel Seria KJB
Opakowania Bulk Orientacja E
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 61
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wstaw materiał Plastic
Stopień ochrony Environment Resistant zawiera -
Kolor obudowy Silver cechy -
mocowanie Rodzaj Threaded szczegółowy opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount