Dom > Produkty > Złącza, łączniki > Złącza okrągłe > KPT06F20-39PW
KPT06F20-39PW
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup KPT06F20-39PW z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number KPT06F20-39PW
Producent Cannon
Opis CONN PLUG MALE 39POS SOLDER CUP
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 1475 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Part Number KPT06F20-39PW Producent Cannon
Opis CONN PLUG MALE 39POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1475 pcs Arkusz danych KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategoria Złącza, łączniki napięcie znamionowe 600VAC, 850VDC
Zakończenie Solder Cup Zastawianie -
Rozmiar osłony, MIL - Rozmiar osłony - Insert 20-39
Materiał powłoki Aluminum Alloy Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium
Seria KPT Opakowania Bulk
Inne nazwy IKPT06F20-39PW
KPT06F2039PW
Orientacja W
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba biegunów 39
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Stopień ochrony Environment Resistant cechy Strain Relief
mocowanie Rodzaj Bayonet Lock szczegółowy opis 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 7.5A, 13A Kontakt z grubością wykończenia - krycie 50.0µin (1.27µm)