IPSU-GP015-6M12
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup IPSU-GP015-6M12 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
| Part Number | IPSU-GP015-6M12 |
|---|---|
| Producent | Cynergy3 |
| Opis | PRESSURE SENSOR 0-15PSIG 1/4"NPT |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | IPSU-GP015-6M12 | Producent | Cynergy3 |
|---|---|---|---|
| dostępna ilość | 787 pcs | Arkusz danych | IPSU-M12 Series Datasheet |
| Kategoria | Czujniki, Przetworniki | Napięcie - Dostawa | 9 V ~ 32 V |
| Termination Style | Connector | Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Seria | IPSU-M12 | Pressure Type | Vented Gauge |
| Styl portów | Threaded | Port Rozmiar | Male - 1/4" (6.35mm) NPT |
| Package / Case | Cylinder, Threaded - M12 | Typ wyjścia | Analog Voltage |
| Wydajność | 0 V ~ 5 V | Inne nazwy | 725-1659 |
| temperatura robocza | -20°C ~ 80°C | Ciśnienie robocze | 15 PSI (103.42 kPa) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | Not Applicable | Maksymalne ciśnienie | 30 PSI (206.84 kPa) |
| cechy | Amplified Output, Temperature Compensated | szczegółowy opis | Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder, Threaded - M12 |
| Precyzja | ±0.25% |