Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > RCP0505B16R0JEB
RCP0505B16R0JEB
RCP0505B16R0JEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RCP0505B16R0JEB z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RCP0505B16R0JEB
Producent Dale / Vishay
Opis RES SMD 16 OHM 5% 1.4W 0505
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number RCP0505B16R0JEB Producent Dale / Vishay
Opis RES SMD 16 OHM 5% 1.4W 0505 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 93428 pcs Arkusz danych RCP Series Datasheet
Kategoria Rezystory Tolerancja ±5%
Współczynnik temperaturowy ±150ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 0505
Rozmiar / Wymiar 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) Seria RCP
Tryb panel 16 Ohms Moc (W) 1.4W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0505 (1412 Metric)
temperatura robocza -65°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.025" (0.64mm)
cechy Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 16 Ohms ±5% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozycja Thick Film