Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > RCP1206B560RGS3
RCP1206B560RGS3
RCP1206B560RGS3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RCP1206B560RGS3 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RCP1206B560RGS3
Producent Dale / Vishay
Opis RES SMD 560 OHM 2% 2.4W 1206
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 85849 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number RCP1206B560RGS3 Producent Dale / Vishay
Opis RES SMD 560 OHM 2% 2.4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 85849 pcs Arkusz danych RCP Series Datasheet
Kategoria Rezystory Tolerancja ±2%
Współczynnik temperaturowy ±150ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 1206
Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) Seria RCP
Tryb panel 560 Ohms Moc (W) 2.4W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1206 (3216 Metric)
temperatura robocza -65°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.025" (0.64mm)
cechy Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 560 Ohms ±2% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozycja Thick Film