Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > RCP2512B200RGS3
RCP2512B200RGS3
RCP2512B200RGS3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RCP2512B200RGS3 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RCP2512B200RGS3
Producent Dale / Vishay
Opis RES SMD 200 OHM 2% 3.5W 2512
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 65216 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number RCP2512B200RGS3 Producent Dale / Vishay
Opis RES SMD 200 OHM 2% 3.5W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 65216 pcs Arkusz danych RCP Series Datasheet
Kategoria Rezystory Tolerancja ±2%
Współczynnik temperaturowy ±150ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 2512
Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) Seria RCP
Tryb panel 200 Ohms Moc (W) 3.5W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2512 (6432 Metric)
temperatura robocza -65°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.025" (0.64mm)
cechy Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 200 Ohms ±2% 3.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozycja Thick Film