Dom > Produkty > Rezystory > Rezystory podwozia > RER40F8700RCSL
RER40F8700RCSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RER40F8700RCSL z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RER40F8700RCSL
Producent Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 870 OHM 1% 5W
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 3269 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
10 pcs30 pcs50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Part Number RER40F8700RCSL Producent Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 870 OHM 1% 5W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3269 pcs Arkusz danych RER Military Series Datasheet
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C Rozmiar / Wymiar 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Seria Military, MIL-PRF-39009, RER40 Tryb panel 870 Ohms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Axial, Box Inne nazwy RER40F8700RCSL-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 250°C element mocowania Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.335" (8.51mm) cechy Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Współczynnik awaryjności R (0.01%) szczegółowy opis 870 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor