Dom > Produkty > Rezystory > Rezystory podwozia > RER65F2R61PCSL
RER65F2R61PCSL
RER65F2R61PCSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RER65F2R61PCSL z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RER65F2R61PCSL
Producent Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 2.61 OHM 1% 10W
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 6246 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
10 pcs30 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number RER65F2R61PCSL Producent Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 2.61 OHM 1% 10W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 6246 pcs Arkusz danych RER Military Series Datasheet
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C Rozmiar / Wymiar 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Seria Military, MIL-PRF-39009, RER65 Tryb panel 2.61 Ohms
Moc (W) 10W Opakowania Bulk
Package / Case Axial, Box Inne nazwy RER65F2R61PCSL-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 250°C element mocowania Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.405" (10.29mm) cechy Military, Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności P (0.1%) szczegółowy opis 2.61 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor