Dom > Produkty > Rezystory > Przekaźniki rezystancyjne > RLR07C3000GMB14
RLR07C3000GMB14
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RLR07C3000GMB14 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RLR07C3000GMB14
Producent Dale / Vishay
Opis RES 300 OHM 2% 1/4W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 67130 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number RLR07C3000GMB14 Producent Dale / Vishay
Opis RES 300 OHM 2% 1/4W AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 67130 pcs Arkusz danych ERL (Military RLR)
Kategoria Rezystory Tolerancja ±2%
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet Axial
Rozmiar / Wymiar 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) Seria Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
Tryb panel 300 Ohms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Bulk Package / Case Axial
Inne nazwy RLR07C3000GMB14-MIL temperatura robocza -65°C ~ 150°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Military, Moisture Resistant, Weldable
Współczynnik awaryjności M (1%) szczegółowy opis 300 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film