Dom > Produkty > Rezystory > Przekaźniki rezystancyjne > RN50C7682FBSL
RN50C7682FBSL
RN50C7682FBSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RN50C7682FBSL z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RN50C7682FBSL
Producent Dale / Vishay
Opis RES 76.8K OHM 1/20W 1% AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 71759 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number RN50C7682FBSL Producent Dale / Vishay
Opis RES 76.8K OHM 1/20W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 71759 pcs Arkusz danych CMF (Military RN/RL)
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet Axial
Rozmiar / Wymiar 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm) Seria Military, MIL-R-10509/8, RN50
Tryb panel 76.8 kOhms Moc (W) 0.05W, 1/20W
Opakowania Bulk Package / Case Axial
Inne nazwy RN50C7682FBSL-MIL temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 76.8 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film