Dom > Produkty > Rezystory > Przekaźniki rezystancyjne > RN60C3243FBSL
RN60C3243FBSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RN60C3243FBSL z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RN60C3243FBSL
Producent Dale / Vishay
Opis RES 324K OHM 1/4W 1% AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 67457 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number RN60C3243FBSL Producent Dale / Vishay
Opis RES 324K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 67457 pcs Arkusz danych CMF (Military RN/RL)
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet Axial
Rozmiar / Wymiar 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Seria Military, MIL-R-10509/1, RN60
Tryb panel 324 kOhms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Bulk Package / Case Axial
Inne nazwy RN60C3243FBSL-MIL temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 324 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film