Dom > Produkty > Rezystory > Przekaźniki rezystancyjne > RNC50J2741FSB14
RNC50J2741FSB14
RNC50J2741FSB14
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RNC50J2741FSB14 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RNC50J2741FSB14
Producent Dale / Vishay
Opis RES 2.74K OHM 1/10W 1% AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 43479 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number RNC50J2741FSB14 Producent Dale / Vishay
Opis RES 2.74K OHM 1/10W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 43479 pcs Arkusz danych ERC (Military RNC/RNR) Series
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet Axial
Rozmiar / Wymiar 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm) Seria Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50
Tryb panel 2.74 kOhms Moc (W) 0.1W, 1/10W
Opakowania Bulk Package / Case Axial
Inne nazwy RNC50J2741FSB14-MIL temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Military, Moisture Resistant, Weldable Współczynnik awaryjności S (0.001%)
szczegółowy opis 2.74 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Kompozycja Metal Film