Dom > Produkty > Rezystory > Przekaźniki rezystancyjne > RWR89S78R7FSRSL
RWR89S78R7FSRSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RWR89S78R7FSRSL z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RWR89S78R7FSRSL
Producent Dale / Vishay
Opis RES 78.7 OHM 3W 1% WW AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 18876 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number RWR89S78R7FSRSL Producent Dale / Vishay
Opis RES 78.7 OHM 3W 1% WW AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 18876 pcs Arkusz danych RWR Series, Military
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet Axial
Rozmiar / Wymiar 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) Seria Military, MIL-PRF-39007, RWR89S
Tryb panel 78.7 Ohms Moc (W) 3W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy RWR89S78R7FSRSL-MIL temperatura robocza -55°C ~ 250°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Military, Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności S (0.001%) szczegółowy opis 78.7 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound