Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > TNPW080576R8BETA
TNPW080576R8BETA
TNPW080576R8BETA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup TNPW080576R8BETA z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number TNPW080576R8BETA
Producent Dale / Vishay
Opis RES 76.8 OHM 0.1% 1/8W 0805
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 187733 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
5000 pcs
Product parameter
Part Number TNPW080576R8BETA Producent Dale / Vishay
Opis RES 76.8 OHM 0.1% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 187733 pcs Arkusz danych TNPW Series Datasheet
Kategoria Rezystory Tolerancja ±0.1%
Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 0805
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria TNPW
Tryb panel 76.8 Ohms Moc (W) 0.125W, 1/8W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0805 (2012 Metric)
Inne nazwy TNPW0805 76R8 0.1% T9 RT1 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Military
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 76.8 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film