Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > TNPW2010120KBEEF
TNPW2010120KBEEF
TNPW2010120KBEEF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup TNPW2010120KBEEF z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number TNPW2010120KBEEF
Producent Dale / Vishay
Opis RES 120K OHM 0.1% 2/5W 2010
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number TNPW2010120KBEEF Producent Dale / Vishay
Opis RES 120K OHM 0.1% 2/5W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4010 pcs Arkusz danych SMD Resistor Product OverviewTNPW e3 Series Datasheet
Kategoria Rezystory Tolerancja ±0.1%
Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 2010
Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Seria TNPW e3
Tryb panel 120 kOhms Moc (W) 0.4W, 2/5W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2010 (5025 Metric)
Inne nazwy TNPW2010 120K 0.1% T9 E02 E3 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.75mm)
cechy Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 120 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film Kompozycja Thin Film