Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > ALF20G123EL100
ALF20G123EL100
ALF20G123EL100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ALF20G123EL100 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ALF20G123EL100
Producent KEMET
Opis CAP ALU 12000UF 100V PRESSFIT
(w dolarach amerykańskich)
216 pcs
Product parameter
Part Number ALF20G123EL100 Producent KEMET
Opis CAP ALU 12000UF 100V PRESSFIT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7196 pcs Arkusz danych ALF20 Series Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 100V
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 1.575" Dia (40.00mm) Seria ALF20
Ripple Current @ Low Frequency 9.14A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 9.45A @ 10kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole, Press-Fit
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.984" (25.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 27 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 3.228" (82.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 31 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 12000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 31 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 12000µF Aplikacje General Purpose