Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > C321C102GAG5TA
C321C102GAG5TA
C321C102GAG5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup C321C102GAG5TA z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number C321C102GAG5TA
Producent KEMET
Opis CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 RAD
(w dolarach amerykańskich)
500 pcs
Product parameter
Part Number C321C102GAG5TA Producent KEMET
Opis CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 155131 pcs Arkusz danych Goldmax, C0G 300 Series
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 250V
Tolerancja ±2% Grubość (maks) -
Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Seria Goldmax, 300 oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Główny odstęp 0.250" (6.35mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.260" (6.60mm) cechy Low ESL
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1000pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Pojemność 1000pF Aplikacje General Purpose