Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > C331C393J5G5TA
C331C393J5G5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup C331C393J5G5TA z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number C331C393J5G5TA
Producent KEMET
Opis CAP CER RAD 39NF 50V C0G 5%
(w dolarach amerykańskich)
250 pcs
Product parameter
Part Number C331C393J5G5TA Producent KEMET
Opis CAP CER RAD 39NF 50V C0G 5% Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 227744 pcs Arkusz danych Goldmax, C0G 300 Series
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 50V
Tolerancja ±5% Grubość (maks) -
Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 Rozmiar / Wymiar 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm)
Seria Goldmax, 300 oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Główny odstęp 0.250" (6.35mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.360" (9.14mm) cechy Low ESL
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.039µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Pojemność 0.039µF Aplikacje General Purpose