Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 0603Y2000222JER
0603Y2000222JER
0603Y2000222JER
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 0603Y2000222JER z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 0603Y2000222JER
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 2200PF 200V X7R 0603
(w dolarach amerykańskich)
32000 pcs
Product parameter
Part Number 0603Y2000222JER Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 2200PF 200V X7R 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 264909 pcs Arkusz danych AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 200V
Tolerancja ±5% Grubość (maks) 0.032" (0.80mm)
Współczynnik temperaturowy X7R (2R1) Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria FlexiCap™ oceny AEC-Q200
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0603 (1608 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Soft Termination Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2200pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Pojemność 2200pF