Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 0805J6300100GCT
0805J6300100GCT
0805J6300100GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 0805J6300100GCT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 0805J6300100GCT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 630V C0G/NP0 0805
(w dolarach amerykańskich)
6000 pcs
Product parameter
Part Number 0805J6300100GCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 630V C0G/NP0 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 241491 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 630V
Tolerancja ±2% Grubość (maks) 0.051" (1.30mm)
Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B) Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria - oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0805 (2012 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 10pF ±2% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) Pojemność 10pF