Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1206J0631P30BQT
1206J0631P30BQT
1206J0631P30BQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1206J0631P30BQT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1206J0631P30BQT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.3PF 63V C0G/NP0 1206
(w dolarach amerykańskich)
5000 pcs
Product parameter
Part Number 1206J0631P30BQT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.3PF 63V C0G/NP0 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 127894 pcs Arkusz danych High Q Series
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 63V
Tolerancja ±0.1pF Grubość (maks) 0.063" (1.60mm)
Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria - oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1206 (3216 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy High Q, Low Loss Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.3pF ±0.1pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Pojemność 1.3pF