Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1206J1000271JXR
1206J1000271JXR
1206J1000271JXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1206J1000271JXR z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1206J1000271JXR
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 100V X7R 1206
(w dolarach amerykańskich)
20000 pcs
Product parameter
Part Number 1206J1000271JXR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 100V X7R 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 266517 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 100V
Tolerancja ±5% Grubość (maks) 0.063" (1.60mm)
Współczynnik temperaturowy X7R (2R1) Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria - oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1206 (3216 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 270pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Pojemność 270pF