Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1206J6300221KAR
1206J6300221KAR
1206J6300221KAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1206J6300221KAR z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1206J6300221KAR
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 220PF 630V C0G/NP0 1206
(w dolarach amerykańskich)
20000 pcs
Product parameter
Part Number 1206J6300221KAR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 220PF 630V C0G/NP0 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 189940 pcs Arkusz danych AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 630V
Tolerancja ±10% Grubość (maks) 0.063" (1.60mm)
Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B) Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria - oceny AEC-Q200
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1206 (3216 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 220pF ±10% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) Pojemność 220pF