Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1206Y0500224MET
1206Y0500224MET
1206Y0500224MET
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1206Y0500224MET z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1206Y0500224MET
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.22UF 50V X7R 1206
(w dolarach amerykańskich)
5000 pcs
Product parameter
Part Number 1206Y0500224MET Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.22UF 50V X7R 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 105390 pcs Arkusz danych AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 50V
Tolerancja ±20% Grubość (maks) 0.063" (1.60mm)
Współczynnik temperaturowy X7R (2R1) Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria FlexiCap™ oceny AEC-Q200
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1206 (3216 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Soft Termination Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 0.22µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Pojemność 0.22µF