Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1210Y0160181JCT
1210Y0160181JCT
1210Y0160181JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1210Y0160181JCT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1210Y0160181JCT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 180PF 16V C0G/NP0 1210
(w dolarach amerykańskich)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1210Y0160181JCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 180PF 16V C0G/NP0 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 136814 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 16V
Tolerancja ±5% Grubość (maks) 0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B) Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria FlexiCap™ oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Soft Termination Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 180pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) Pojemność 180pF