Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1210Y5000392JDT
1210Y5000392JDT
1210Y5000392JDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1210Y5000392JDT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1210Y5000392JDT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 3900PF 500V X7R 1210
(w dolarach amerykańskich)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1210Y5000392JDT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 3900PF 500V X7R 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 106470 pcs Arkusz danych MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 500V
Tolerancja ±5% Grubość (maks) 0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy X7R Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria FlexiCap™ oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Soft Termination, High Temperature Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 3900pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Pojemność 3900pF