Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1210Y5000471JET
1210Y5000471JET
1210Y5000471JET
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1210Y5000471JET z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1210Y5000471JET
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 500V X7R 1210
(w dolarach amerykańskich)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1210Y5000471JET Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 500V X7R 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 100189 pcs Arkusz danych AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 500V
Tolerancja ±5% Grubość (maks) 0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy X7R (2R1) Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria FlexiCap™ oceny AEC-Q200
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Soft Termination Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 470pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Pojemność 470pF