Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1808Y0500562MDT
1808Y0500562MDT
1808Y0500562MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1808Y0500562MDT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1808Y0500562MDT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 50V X7R 1808
(w dolarach amerykańskich)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y0500562MDT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 50V X7R 1808 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 92050 pcs Arkusz danych MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 50V
Tolerancja ±20% Grubość (maks) 0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy X7R Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria FlexiCap™ oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1808 (4520 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
cechy Soft Termination, High Temperature Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 5600pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Pojemność 5600pF