Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1808Y1000151KDR
1808Y1000151KDR
1808Y1000151KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1808Y1000151KDR z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1808Y1000151KDR
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 100V X7R 1808
(w dolarach amerykańskich)
12000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y1000151KDR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 100V X7R 1808 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 118673 pcs Arkusz danych MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 100V
Tolerancja ±10% Grubość (maks) 0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy X7R Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria FlexiCap™ oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1808 (4520 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Soft Termination, High Temperature Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 150pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Pojemność 150pF