Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1808Y1K08P20CCT
1808Y1K08P20CCT
1808Y1K08P20CCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1808Y1K08P20CCT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1808Y1K08P20CCT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 8.2PF 1KV C0G/NP0 1808
(w dolarach amerykańskich)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 1808Y1K08P20CCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 8.2PF 1KV C0G/NP0 1808 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86213 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 1000V (1kV)
Tolerancja ±0.25pF Grubość (maks) 0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B) Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria FlexiCap™ oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1808 (4520 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
cechy Soft Termination Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 8.2pF ±0.25pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) Pojemność 8.2pF