Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1812J0100562JXR
1812J0100562JXR
1812J0100562JXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1812J0100562JXR z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1812J0100562JXR
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 10V X7R 1812
(w dolarach amerykańskich)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1812J0100562JXR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 10V X7R 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79449 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 10V
Tolerancja ±5% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy X7R (2R1) Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria - oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 5600pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Pojemność 5600pF