Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1812J0500471FFT
1812J0500471FFT
1812J0500471FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1812J0500471FFT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1812J0500471FFT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 1812
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1812J0500471FFT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 27820 pcs Arkusz danych MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 50V
Tolerancja ±1% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria - oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy High Temperature Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 470pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Pojemność 470pF