Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1812J0630155MDT
1812J0630155MDT
1812J0630155MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1812J0630155MDT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1812J0630155MDT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.5UF 63V X7R 1812
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1812J0630155MDT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.5UF 63V X7R 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 43891 pcs Arkusz danych MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 63V
Tolerancja ±20% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy X7R Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria - oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
cechy High Temperature Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.5µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Pojemność 1.5µF