Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1812J1K00152KXT
1812J1K00152KXT
1812J1K00152KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1812J1K00152KXT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1812J1K00152KXT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 1KV X7R 1812
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1812J1K00152KXT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 1KV X7R 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78490 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 1000V (1kV)
Tolerancja ±10% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy X7R (2R1) Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria - oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1500pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Pojemność 1500pF