Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1812J2500390GCT
1812J2500390GCT
1812J2500390GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1812J2500390GCT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1812J2500390GCT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 1812
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 1812J2500390GCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67199 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 250V
Tolerancja ±2% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B) Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria - oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 39pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) Pojemność 39pF