Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 1812Y1000183GAR
1812Y1000183GAR
1812Y1000183GAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 1812Y1000183GAR z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 1812Y1000183GAR
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER .018UF 100V C0G/NP0 1812
(w dolarach amerykańskich)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1812Y1000183GAR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER .018UF 100V C0G/NP0 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28590 pcs Arkusz danych AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 100V
Tolerancja ±2% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B) Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria FlexiCap™ oceny AEC-Q200
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Soft Termination Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 0.018µF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) Pojemność 0.018µF