Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 2220J0500125KXT
2220J0500125KXT
2220J0500125KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 2220J0500125KXT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 2220J0500125KXT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.2UF 50V X7R 2220
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2220J0500125KXT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.2UF 50V X7R 2220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 45808 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 50V
Tolerancja ±10% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy X7R (2R1) Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Seria - oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2220 (5750 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Pojemność 1.2µF