Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 2220J1000272JCT
2220J1000272JCT
2220J1000272JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 2220J1000272JCT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 2220J1000272JCT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 2220
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2220J1000272JCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 2220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 52346 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 100V
Tolerancja ±5% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B) Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Seria - oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2220 (5750 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Pojemność 2700pF