Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 2220J1K00104MDR
2220J1K00104MDR
2220J1K00104MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 2220J1K00104MDR z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 2220J1K00104MDR
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 1KV X7R 2220
(w dolarach amerykańskich)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2220J1K00104MDR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 1KV X7R 2220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 41098 pcs Arkusz danych MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 1000V (1kV)
Tolerancja ±20% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy X7R (2R1) Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Seria - oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2220 (5750 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
cechy High Temperature Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 0.1µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Pojemność 0.1µF